Imam Hatiplilere Hakaret On Twitter

Ngopisantuy.com -Bu vesileyle şu sıralar sosyal medyada popüler olan Imam Hatiplilere Hakaret On Twitter Hakaret hakkında bilgiler vereceğim.

Pek çok insan bu anahtar kelimeler hakkında bilgi arıyor, bilmek isteyen sadece bir veya iki kişi değil, bununla ilgili bilmek isteyen milyonlarca olmasa da yüzlerce insan var.

Imam Hatiplilere Hakaret On Twitter Hakaret ile ilgili bilgilerin ortaya çıkması elbette birçok kişinin merak ettiği bir konu, bu yüzden google’da en çok aranılan bilgilerden biri haline geliyor.

Şimdi Imam Hatiplilere Hakaret On Twitter Hakaret hakkında bilgi almak isteyenler için aşağıdaki yorumları hemen dikkatlice okuyabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: 5 Best Free Android Video Editing Apps

Imam Hatiplilere Hakaret

Konserde İmam Hatip taraftarlarına ‘müstehcen’ diyen ünlü müzisyen Gülşen yanıt verdi. Gülşen, skandal ifadeleri nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın sorgusunun ardından İstanbul’daki evinde tutuluyor. Savcılık açıklamasının ardından mahkemeye çıkarılan ünlü şarkıcının gözaltına alınması istendi.

download 96

Geçtiğimiz günlerde sahnede LGBT bayrağının açılması ve konserlerinde giydiği dekolteli kıyafetiyle manşetlere çıkan şarkıcı Gülşen, büyük tepki topladı. imam hatiplilere kim hakaret etti Ünlü şarkıcının Nisan ayında verdiği konserlerden birinde, “Daha önce İmam Hatip’te okudu, sapması oradan geldi” yorumunu yaptığı fotoğraflar ortaya çıktı.

Hakkında açılan soruşturma odasında tutuklu bulunan şarkıcı Gülşen, öğrencilerine söylediği sözler nedeniyle “imam hatiplilere hakaret eden adam halkı düşmanlığa veya aşağılamaya tahrik” suçlamasıyla hakkında soruşturma açıldı.

İstanbul Emniyet Şube Müdürlüğü ekibi, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla, “Halkı düşmanlıktan nefrete tahrik ve hakaret” suçuna ilişkin re’sen soruşturma başlatılması yönünde harekete geçti.

Gülşen, lgbt ne demek polis soruşturmasını tamamladıktan sonra İstanbul Adliyesi önünde ağladı.

Ayrıca Okuyun: Link Video Baby Burger Twitter

İmam Hatiplerden Nefret Etmek

Nisan ayında verdiği konserde İmam Hatip’in takipçilerine hitaben yaptığı konuşmada, “Daha önce İmam Hatip’te okudu, sapması oradan geldi” imam hatipler kapatılsın sözlerini kullanan Gülşen’i izleyenler övdü.

Soruşturma Başlatma

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, şarkıcı Gülşen Bayraktar olakolu hakkında son dakika haberleri “kin ve düşmanlığa tahrik veya hakaret” suçundan resen soruşturma başlattı.

Şarkıcı Gülşen’in konser sırasında sahnede yaptığı açıklamalar nedeniyle Başsavcılık olayla ilgili re’sen soruşturma başlatılmasına karar verdi.

Güvenlik Hakkında

Gösteride yaptığı açıklamalar için sanatçı Gülşen adına İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne yazı gönderdi. şarkıcı gülşen Gülşen’in konuşması tutanağa bağlanarak kabul edildi.

Gülşen, “kin ve düşmanlığa tahrik veya halka hakaret” iddiasıyla sorgulandıktan sonra İstanbul’daki evinde polis tarafından gözaltına alındı. gülşen haberleri Edinilen bilgilere göre ünlü müzisyen karakola götürülecek ve ifadesi kayda alınacak.

Ayrıca Okuyun: Link Video David Luiz Hepatite Viral

Tutma politikası

Gülşen ise karakolda ifadesinin alınmasının ardından adliyeye götürüldü ve tutuklama talebiyle Sulh Ceza Mahkemesi’ne sevk edildi.

Pişmanlığını dile getirdi

Gülşen, ibrahim tatlıses son dakika sosyal medya hesabından yaptığı bir mesajda skandal iddiaları komedi olarak nitelendirdi.

Gülşen, “Uzun yıllardır birlikte çalıştığım iş ve çalışma ortamındaki meslektaşlarımla yaptığım şakalar, toplumu kutuplaştırmaya çalışan kişiler tarafından öne çıkarılarak yayımlandı” diye ekliyor. ibrahim tatlıses Açıklamam toplumumuzu kutuplaştırmak isteyenler için yiyecek sağladığı için özür dilerim. O belirtti.

Pişmanlığı temsil eder

İmam Hatipliler Derneği NDER Genel Başkan Yardımcısı Sabahattin Yamak, İstanbul’daki Fatih ofisinde açıklamalarda bulundu.

Yamak yaptığı açıklamada, “gülşen ne dedi, bu okullara, bu okullara, toplumumuzda güvenli okullara devam eden öğrencilerimizden farklı türdeki okullara önyargılı bir yaklaşım gözlemliyoruz.

Önyargı sergileyen ve nefretlerine misilleme olarak bu okulları hedef alan üyeler. Bu, üyelerin handanur-katiph kmnnnduanki’nin lisansüstü okul üyeleri için bir utançtır. Catania, “Bunu şiddetle kınıyoruz” dedi.

Son söz

Şu sıralar sosyal medyada oldukça popüler olan ve trend olan Twitter’da İmam Hatiplilere Hakaret ile ilgili tartışma bu kadar, umarız adminin sunduğu bilgiler hepinize faydalı ve faydalı olur.

Author: Irawan
I'm a regular contributor to IRAWAN commander, and in my business blog, my team and I share tales on the experience of starting a business from zero, how it feels to build a startup, and how to scale-up.