Link Jelibon Melih Gökçek & Twitter Melih Gökçek

Ngopisantuy.com -Bu toplantıda admin, Melih Gökçek’in şu anda sosyal medyada popüler olan Link Jelibon Melih Gökçek & Twitter Melih Gökçek hakkında bilgi verecek.

Bu anahtar kelimeler hakkında bilgi edinmek isteyen çok sayıda insan, bilmek isteyen sadece bir veya iki kişi değil, bunu bilmek isteyen yüzlerce hatta milyonlarca insan var.

Link Jelibon Melih Gökçek & Twitter Melih Gökçek bilgi bağlantısının görünümü pek çok kişinin merak ettiği bir konu ve google’da en çok aranan bilgilerden biri haline geliyor.

Şimdi Link Jelibon Melih Gökçek & Twitter Melih Gökçek hakkında bilgi almak isteyenler için aşağıdaki açıklamayı hemen görebilirsiniz.

Read More: Let’s Get to Know Some Ways to Choose the Right Mutual Fund!

Link Jelibon Melih Gökçek & Twitter Melih Gökçek

images 27

Jelibon Melih Gökçek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Karadeniz’de gaz” ve son olarak jelibon rezervi “Adana’da petrol” açıklamaları sosyal medyanın gündeminden kaymıyor.

Son olarak Sözcü gazetesinden Murat Muratoğlu, “Adyaman’da bulunan petrolün ardından Adıyaman’da iki kuyuda 6 milyar dolar değerinde jöle rezervi bulundu…melih gökçek twitter ” tweeti büyük ilgi gördü ve binlerce beğeni aldı.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise şakayı ciddiye aldı. Ankara Desk TV yayınına katılan Gökçek’e göre Muratolu’nun “6 milyar dolarlık jöle rezervi”:

Aradılar ve keşfettiler. Yakınlarda petrol olduğu ortaya çıktı. Henüz onlara bakmadılar bile. Şimdi hepsini tek tek buluyor. Sadece Adana’da keşfettiği 1 milyar.

Read More: Link Video Anuel y Yailin La Mas Viral

Adana’da yeni bir şey keşfettiler. Bugün gazetede gördüm. Ne anlama geldiğinden de emin değilim. İtiraf etmeme izin ver. melih gökçek twitter jelibon Bunu kontrol edeceğim, böylece farkındayım. Adının ne olduğunu biliyor. Çocuklar yemek tüketir. Sakızlar.

Gumball keşfedildi. Jöleli fasulyenin ne anlama geldiğinden emin değilim. Yeraltında 6 milyar dolar değerinde jelibon bulundu. Bunun ne anlama geldiğinden emin değilim. melih gökçek jelibon twitter Günün haberlerini inceledim. (Sahte mi başkanım?) Hayır, sahte değil. resmi bir şey “Bu bir arka arkaya.”

Twitter Melih Gökçek

Programda söylediklerinin gündeme gelmesi üzerine Melih Gökçek gece geç saatlerde Twitter’da kendini savundu. Gökçek’in tweetleri şöyle:melih gokcek jelibon “Ankara Masası’ndaki bir arkadaşımın verdiği tüyo üzerine Eskişehir’de yeraltında bulunan ‘nadir toprak elementi’ ile ilgili bugün bir konuşma yaptım, ‘İçinde jelibon denen bir madde var, ben yokum. ne olduğunu bil.”

Neler olup bittiğine dair hiçbir fikrim olmadığı konusundaki açık ifademe rağmen, bir şeyler keşfeden bir Mağribi gibi saldırmaya başladılar. Trol olayım diye. Sonuç olarak, gelecekte daha dikkatli olmalıyız.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a göre Adana’da petrol var. Erdoğan, kabine toplantısının ertesi günü, “Adana’da iki yüksek kaliteli petrol rezervi tespit ettik” dedi. Rezerv değeri yaklaşık 1 milyar dolar olarak belirlendi. Aynı sahada 8 adet daha sondaj yaparak çalışmalarımızı 10 adet kuyuda sürdürmek istiyoruz” dedi.

Read More; Link Feralfrenzyanim Twitter

Erdoğan’ın açıklamasının ardından Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratolu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Adyaman’da bulunan petrolün ardından Adyaman’daki iki kuyuda 6 milyar dolar değerinde jöle rezervi bulundu…” dedi.

Melih gökçek

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Muratolu’nun alayını hafife aldı. Gökçek, bir televizyon röportajında ​​şunları söyledi:

  • “Bugün gazetede gördüm.” Ne anlama geldiğinden de emin değilim. İtiraf etmeme izin ver. Bunu kontrol edeceğim, böylece farkındayım. Adının ne olduğunu biliyor. Çocuklar yemek tüketir. Sakızlar.
  • Sakızlar keşfedildi. Ne demek istediğinden emin değilim, jelibon. Yeraltında 6 milyar dolar değerinde jelibon bulundu. Bunun ne anlama geldiğinden emin değilim. Bugünkü haberlere bir göz atın.
  • (Sahte değil mi efendim?) Hayır, sahte değildir. Bu resmi bir şey. İki kişilik bir anlaşma.
  • Yeni duyuruya dikkat ederseniz Sayın Başkan. Adana’dan sonra yeni bir açıklama yaptı. “Polatl’ın hemen arkasındayım.”

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek, canlı yayında yaptığı açıklamada, “Adyaman’da petrol bulunmasının ardından Adıyaman’da iki kuyuda 6 milyar dolarlık denizanası rezervi keşfedildi” dedi. Bu bir sahtekarlık değil. resmi bir şey Bu bire iki anlaşma.”

Gökçek, videosu gündeme geldiğinde Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Eskişehir’de yeraltında bulunan ‘nadir toprak elementi’ konusunda Ankara masasındaki bir arkadaşımdan haber aldıktan sonra, ‘İçinde jöle fasulyesi denilen bir madde var, ne olduğunu bilmiyorum’ dediğim bir konuşma yaptım. ‘

Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim olmadığını açıkça belirtmeme rağmen, eşyaları keşfettiler ve Mağribi bir şekilde saldırmaya başladılar. Bu yüzden trollenebiliyorum, bu yüzden bundan sonra daha dikkatli olacağım.”

son söz

Melih Gökçek’in Jelibon Link ve Melih Gökçek’in şu sıralar sosyal medyada popüler olan Twitter’ı ile ilgili tartışma bu kadar, umarım adminin sunduğu bilgiler hepiniz için faydalı ve faydalı olabilir.

Author: Irawan
I'm a regular contributor to IRAWAN commander, and in my business blog, my team and I share tales on the experience of starting a business from zero, how it feels to build a startup, and how to scale-up.